همیشه همراهی شما برای ما با ارزش است مازو مارکت به عنوان سامانه فروشگاهی پیشرو تلاش روز افزون تیم خود را وابسته به همراهی و دلگرمی شما همراهان عزیز می داند لذا به پاس همراهی شما عزیزان و برای سپاس گذاری از اینکه مازومارکت را به دوستان خود معرفی می کنید اقدام به راه اندازی باشگاه مشتریان و سیستم امتیاز دهی نمودیم تا بتوانیم این محبت شما عزیزان را هرچند کوچک اما در حد توان جبران نماییم .

سیستم امتیاز دهی مازو مارکت به صورت کاملا هوشمند برای هر نوع فعالیت شما عزیزان بر اساس مقادیری که در ادامه توضیح می دهیم امتیاز کاربری اضافه می نماید و با جمع آوری این امتیازها می توانید از ویترین جواز هدیه دریافت نمایید و یا امتیاز خود را به اعتبار حساب تبدیل کرده و هر محصولی که تمایل دارید با اعتبار حساب از مازومارکت خریداری نمایید .

سیستم امتیاز دهی مازومارکت کاملا هوشمند بوده و در لحظه امتیاز مربوطه را به حساب شما اضافه می نماید و شما می توانید از طریق حساب کاربری خود وضعیت امتیازهای خود را بررسی نمایید .

هر امتیاز در مازو مارکت برابر ۱ تومان است 🙂

کسب امتیاز در مازو مارکت بسیار آسان است در نتیجه فقط با بازدید روزانه از مازو مارکت با میانگین قیمتی محصولات مازو مارکت می توانید در ماه ۳ محصول پریمیوم را رایگان دریافت نمایید . همچنین می توانید امتیاز خود را به وجه نقد تبدیل نمایید و از پشتیبانی درخواست نمایید تا معادل امتیازهایی که کسب کرده اید مبلغ آن را به حساب شما واریز نمایند .

امتیاز سالگرد عضویت

هر سال در روز سالگرد عضویت شما در مازو مارکت ۲۵۰۰۰ امتیاز به حساب کاربری شما اضافه خواهد شد که در سالهای بعد بیشتر هم خواهد شد .

بازدید روزانه سایت

به ازاء بازدید روزانه شما از مازو مارکت در حالتی که به حساب کاربری خود وارد شده باشید روزانه ۲۵۰ امتیاز دریافت خواهید نمود.

دعوت از دوستان

با دعوت هر کاربر جدید و اولین خرید کاربر با کد معرف به شما ۳۰۰۰ امتیاز و به فردی که معرفی کردید ۱۰۰۰ امتیاز داده خواهد شد.

خرید محصول

به ازاء هر ۱۰۰۰ تومان خرید از مازو مارکت ۲۵۰ امتیاز به حساب کاربری شما افزوده خواهد شد که معادل ۱۰ درصد ارزش کالای خریداری شده شماست